Ztrategies

Strategizing Your Daily Dose of Info

Jak Wybrać Odpowiedni Metalowy Panel Dachowy

Jak Wybrać Odpowiedni Metalowy Panel Dachowy

Jak wyżej, prosimy o kontakt z producentem w sprawie zestawu do obróbki blacharskiej. Samowiercenie Śruby “stitching” TEK są dostępne do mocowania wykończeń do arkusza lub arkusza do arkusza na zakładkach.

Wewnątrz tego buta zamontowane są metalowe płytki, które chronią przed ciężkimi przedmiotami spadającymi na stopę. Chronią końce zboczy przed przedostawaniem się wilgoci do powłoki. Upewnij się, że wysokiej jakości ocynkowane śruby są używane, aby zapewnić długą rozpiętość dachu. Zalecamy śruby z 20 mikronami galwanizacji i uszczelki aluminiowe dla maksymalnej ochrony. Rozpocznij instalowanie krawędzi kroplowych wzdłuż okapu i grabi dachu. Użyj 1-¼-calowych ocynkowanych gwoździ dachowych, aby je zabezpieczyć i umieścić gwoździe w odległości około 16 cali.

Gdy już wiesz, ile paneli jest potrzebnych do instalacji, zmierz długość dachu i zamów tę kwotę w panelach lub gontach. Zacznij od jednego końca i wykonaj odczyt od góry do dołu za pomocą taśmy pomiarowej, aby prawidłowo zmierzyć. W tym momencie zmierz odległość do przeciwnego końca i dodaj te dwa pomiary do siebie, aby uzyskać całkowitą długość. Panele z blachy falistej instaluje się poprzez przymocowanie ich do sztywnego podłoża za pomocą gwoździ, śrub lub zszywek. Modułowe panele metalowe są instalowane poprzez wszczepienie panelu w ramę ze stali ocynkowanej w celu utworzenia szczelnego uszczelnienia.

steel roof intitle:how

Niemniej jednak należy rozumieć, że nie można ich zrezygnować podczas cięcia blach za pomocą skubaczy. Możesz poślizgnąć się na śliskim metalowym dachu lub zranić się na ostrej blasze. Konieczne jest poznanie środków ostrożności i posiadanie odpowiedniego sprzętu zabezpieczającego przed zainstalowaniem metalowego dachu. Większość dachów konstrukcje stalowe ma kilka nachyleń i może mieć doliny, które wymagają szczególnej uwagi i odpowiedniego montażu. Końce doliny są wygięte, aby zapobiec przedostawaniu się lodu lub wody pod metapłytki i skierować całą wodę w dół do systemu rynnowego. Warstwa hydroizolacyjna jest przyklejona do krawędzi dolin, aby lepiej odizolować dach od wody.

Zaoszczędzisz swój czas, a także uzyskasz gwarancję, że montaż metalowego dachu odbywa się z wysoką jakością. Decyzja o samodzielnej instalacji metalowego dachu musi być wyważona i musisz zrozumieć wszystkie obowiązki. Niestety, wielu właścicieli domów staje się sfrustrowanych, gdy zaczynają samodzielnie.

Metalowe pokrycia dachowe z tłoczonym gontem są bardziej podatne na wgniecenia, ponieważ pomiędzy metalowym panelem a poszyciem dachu znajduje się niewielka przestrzeń powietrzna. Brak lub nieużywanie żadnych szczegółów instalacji dla systemu dachów metalowych nie zapewnia instalatorom żadnego układu odniesienia. Chociaż niektórzy wykonawcy lub instalatorzy mogą sobie poradzić przy niewielkich wskazówkach, niezastosowanie się do szczegółów często skutkuje zgadywaniem, w jaki sposób producent chce zainstalować swoje produkty. To po prostu nie przynosi korzyści właścicielowi nieruchomości, wykonawcom ani nikomu innemu zaangażowanemu. Nasz kompetentny zespół w Dreamworx Roofing od lat montuje metalowe dachy mieszkalne i komercyjne. Jesteśmy doświadczonymi instalatorami, którzy mogą porozmawiać z Tobą na każdym etapie procesu, od wyboru materiału po końcową instalację. Profesjonalna instalacja może pomóc Twojemu dachowi wytrzymać dłużej i pracować efektywniej.

Podczas pokrywania sklejki membraną hydroizolacyjną należy pamiętać o zastosowaniu wysokiej jakości membrany. Jeśli stawiasz metalowe pokrycia dachowe na nowym dachu, po prostu połóż pasy bezpośrednio na krokwiach. Umieść taśmę uszczelniającą wzdłuż grzbietu od linii kredy i podążaj za odległością zalecaną przez producenta, która zwykle wynosi cal.

Stojący Szew – Zakrzywiony

Najpopularniejszy rodzaj metalowych pokryć dachowych zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych, stal jest jednym z najsilniejszych w porównaniu do innych metali. Jest to jedna z dostępnych opcji pokrycia dachowego w średniej cenie, zwykle mieszcząca się w przedziale od $585 do $1050 na kwadrat. Jednak panele stalowe są podatne na rdzę, dlatego wymagają powłoki ochronnej, aby były odporne na korozję.

#4 – Zainstaluj Panele Metalowe:

W przypadku dachu jednospadowego zalecane przez nas minimalne nachylenie wynosi 10 stopni. W przypadku pojedynczego biegu arkuszy należy rozpocząć od okapu i w rogu, z dala od kierunku przeważającego wiatru (pomoże to zapobiec przedostawaniu się bocznych okrążeń w stronę wiatru i wody). Jeśli pierwszy arkusz nie zostanie ułożony prostopadle do okapu i grzbietu, konieczne będzie regularne hala stalowa z biurem dokonywanie regulacji podczas układania innych arkuszy i widoczny będzie efekt ‘saw tooth’ na okapie. Dobrą praktyką jest stosowanie mastyksowej taśmy docierającej i śrub zszywających, aby zapewnić solidne, odporne na warunki atmosferyczne złącze na bocznych zakładkach. Ten przewodnik instalacji zawiera ogólne porady dotyczące instalacji dachu z blachy o pojedynczej powłoce.

Montaż Dachu Metalowego: Metody Dla Różnych Typów

Współczynnik nachylenia oblicza się poprzez podniesienie liczby do kwadratu i dodanie jej do kwadratu wiaty magazynowe stalowe liczby przebiegu. Następnie weź pierwiastek kwadratowy z tej liczby i podziel go przez przebieg.

AlexanderMStroble

Website:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *